نرم افزار تحليل پروژه هاي انرژي هاي پاک: RETScreen
(1390/8/16) - نرم افزارها

براي نصب اين نرم افزار به NET.2.0 Framework نياز داريد.

اين نرم افزار به زيان هاي مختلف و از جمله انگليسي و فارسي موجود است.  با کمک اين نرم افزار به خوبي ميتوانيد مباحث صرفه جويي انرژي، امکان ستجي انرژي هاي تجديد پذير، سودمند بودن و اقتصادي بودن تکنولوري هاي داراي راندمان بالا انرژي را به انجام برسانيد

1

نرم افزار را از سايت زير دريافت نماييد:

 


http://www.retscreen.net/ang/home.php

 

 

براي توضيحات فارسي نرم افزار و دريافت به  ادرس زير برويد:


http://www.retscreen.net/fa/version4.php

کاربران گرامي که قادر به دانلود 44 مگابايت نرم افزار نيستند. ميتوانند با مدير سايت تماس حاصل نمايند تا نرم افزار را روي لوح فشرده به زبان فارسي و يا انليسي  دريافت نمايند.
در نسخه 4 RETScreen، قابليتهاي نرم افزار از انرژي هاي تجديدپذير، توليد همزمان برق و حرارت و انرژي منطقه اي، به مسايل مالي امکان پذير مربوط به برق پاک ، تکنولوژِي هاي گرمايشي و سرمايشي و اقدامات مربوط به بهبود راندمان انرژي گسترش يافت. تقاضاي بين المللي از اين ابزار پشتيباني تصميم به طرق زير افزايش يافته است: با افزايش داده هاي آب و هوا، که موردنياز اين ابزار است، در کل سطح زمين ،که مناطق شبکه هاي برق مرکزي، شبکه هاي برق مجزا و مناطقي که به شبکه برق متصل نيستند را شامل مي شود؛ و با ترجمه ي نرم افزار به 35 زبان که متعلق به 2/3 جمعيت جهان مي باشد.

بازده هاي مهم اين اقدام چشمگير به شرح زير است:

توسعه ي يک سري مدلهاي جديد جهت ارزيابي اقدامات مربوط به افزايش کارايي انرژي براي کارهاي خانگي،تجاري و ساختمانهاي اداري،عمومي و تأسيسات صنعتي و فرايندها.
 
گسترش پايگاه اطلاعات آب و هواي RETScreen به 4700 ايستگاه زميني در سرتاسر جهان و بهره‌گيري مستقيم نرم‌افزار RETScreen از هواشناسي سطحي پيشرفته NASA و داده‌هاي انرژي خورشيدي براي محلهاي پرجمعيت.
 
انضمام مدل هاي RETScreen موجود براي انرژي هاي تجديد پذير(مانند انرژي باد) و سيکل ترکيبي برق و گرما و همچنين مدلهايي درخصوص اقدامات مربوط به بهبود راندمان انرژي در يک فايل نرم افزاري، و گسترش قابليت هاي مدلهاي موجود براي ارزيابي تکنولوژي هاي نوظهور در توليد برق از جريان اقيانوس و موج.
 
ترجمه فايل نرم افزار چامع و پايگاه اطلاعاتي به 35 زبان (مانند چيني، فرانسوي، آلماني، هندي، ايتاليايي، ژاپني، پرتغالي، روسي،اسپانيايي و غيره).
 
انتشار جامع ابزار، از طريق وب سايت RETScreen، با هدف گيري محلي آموزش و پخش از طريق مربيان و شريکان شبکه بين المللي RETScreen.
 
بازده موردانتظار اين کار تا آخر سال 2012 اين است که حدود 300,000 طراح، منخصص و تصميم گيرنده اين توانايي را خواهند داشت تا درنتيجه ي اين انتقال دانش و به کمک استفاده هاي آتي از ابزارهاي تصميم گيري پيشرفته، تصميمات بهتري در مورد انرژي اتخاذ کنند

نرم افزار

ایمیل: fsharbafian@energyseec.com
وب سایت: www.energyseec.com
1
يکشنبه 22 تير 1399
ورود اعضا
 
ورود اعضاء
نام کاربري:
کلمه عبور:
عضوبت و استفاده از خدمات سايت
عضويت در کنسرسيوم

 


آمار بازديد سايت
آمار بازديدکنندگان: بازدید این صفحه: 229 مرتبه نمایش این صفحه: 248 مرتبه
  بازدید کل سایت: 1637 مرتبه نمایش کل سایت: 1671 مرتبه